Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
komentowane oceniane czytane

Piątka dla Życia. Wiemy jaka będzie główna nagroda

› Aktualności ponad rok temu    5.05.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Srebrna Góra - twierdzaSrebrna Góra - twierdza fot. fotolia.com

Dwudniowa wycieczka w okolice Gór Sowich czeka na zwycięzców „Piątki dla Życia”.

W programie mnóstwo atrakcji, m.in.: podziwianie panoramy Świdnicy z wieży widokowej, zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej w Walimiu, zdobywanie szczytu Wielkiej Sowy, przejażdżka podziemną kolejką w Muzeum Górnictwa w Nowej Rudzie oraz poznawanie tajemnic Twierdzy Srebrnogórskiej.

Uwaga! Tak, jak w poprzednich latach, nagrodzimy także najaktywniejszą klasę w konkursie, organizując dla niej piknik.

Wypełniajcie więc kupony i wygrywajcie nagrody tygodnia. Zasady „Piątki dla Życia” są proste. Zdobywasz w szkole piątkę, szóstkę albo inną najwyższą ocenę, wycinasz kupon z „Życia Rawicza”, wypełniasz i wysyłasz do redakcji (ul. 17 Stycznia 37/4, 63-900 Rawicz) albo wrzucasz do specjalnego kartonika w szkole. Pamiętaj, że każda ocena wpisana na kupon musi być potwierdzona podpisem nauczyciela.

Co potem? Czekasz i śledzisz kolejne wydania naszej gazety. Być może to właśnie ty wygrasz atrakcyjną nagrodę i koszulkę z logo „Piątki”.

„Piątka dla Życia” potrwa prawie do końca maja. Co tydzień wyłaniamy laureatów tygodnia, a podczas wielkiego finału zwycięzcę konkursu, który zabierze swoją klasę na dwudniową wycieczkę.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!