Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
komentowane oceniane czytane

Pierwsi laureaci "Piątki dla Życia" nagrodzeni

› Aktualności ponad rok temu    29.03.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
Kinga Snela i Kacper JędryczkaKinga Snela i Kacper Jędryczka fot. Redakcja

Kinga Snela ze Szkoły Podstawowej w Dłoni i Kacper Jędryczka ze szkoły w Gościejewicach - pierwsi laureaci tygodnia już odebrali nagrody. To koszulki z logo akcji oraz gry edukacyjne. Dobrych uczniów nagradzamy co tydzień. Zachęcamy więc do zdobywania najlepszych ocen i wypełniania kuponów.

Zasady „Piątki dla Życia” są proste. Zdobywasz w szkole piątkę, szóstkę albo inną najwyższą ocenę, wycinasz kupon z „Życia Rawicza”, wypełniasz i wysyłasz do redakcji (ul. 17 Stycznia 37/4, 63-900 Rawicz) albo wrzucasz do specjalnego kartonika w szkole. Pamiętaj, że każda ocena wpisana na kupon musi być potwierdzona podpisem nauczyciela. Co potem? Czekasz i śledzisz kolejne wydania naszej gazety. Być może to właśnie ty wygrasz atrakcyjną nagrodę i koszulkę z logo „Piątki”. „Piątka dla Życia” potrwa prawie do końca maja. Co tydzień będziemy wyłaniać laureatów tygodnia, a podczas wielkiego finału zwycięzcę konkursu, który zabierze swoją klasę na dwudniową wycieczkę.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!