Dostosuj wydruk

Piątka dla Życia. Wiemy jaka będzie główna nagroda

Piątka dla Życia. Wiemy jaka będzie główna nagroda

Dwudniowa wycieczka w okolice Gór Sowich czeka na zwycięzców „Piątki dla Życia”.

W programie mnóstwo atrakcji, m.in.: podziwianie panoramy Świdnicy z wieży widokowej, zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej w Walimiu, zdobywanie szczytu Wielkiej Sowy, przejażdżka podziemną kolejką w Muzeum Górnictwa w Nowej Rudzie oraz poznawanie tajemnic Twierdzy Srebrnogórskiej.

Uwaga! Tak, jak w poprzednich latach, nagrodzimy także najaktywniejszą klasę w konkursie, organizując dla niej piknik.

Wypełniajcie więc kupony i wygrywajcie nagrody tygodnia. Zasady „Piątki dla Życia” są proste. Zdobywasz w szkole piątkę, szóstkę albo inną najwyższą ocenę, wycinasz kupon z „Życia Rawicza”, wypełniasz i wysyłasz do redakcji (ul. 17 Stycznia 37/4, 63-900 Rawicz) albo wrzucasz do specjalnego kartonika w szkole. Pamiętaj, że każda ocena wpisana na kupon musi być potwierdzona podpisem nauczyciela.

Co potem? Czekasz i śledzisz kolejne wydania naszej gazety. Być może to właśnie ty wygrasz atrakcyjną nagrodę i koszulkę z logo „Piątki”.

„Piątka dla Życia” potrwa prawie do końca maja. Co tydzień wyłaniamy laureatów tygodnia, a podczas wielkiego finału zwycięzcę konkursu, który zabierze swoją klasę na dwudniową wycieczkę.

autor: Redakcja

Źródło:

Dodano: 2017.05.05

rawicz24.pl Copyright © 2007 - 2018 Południowa Oficyna Wydawnicza
Redakcja "Życie Rawicza" ul. 17 Stycznia 37/4, 63-900 Rawicz, 65 546 52 52